Nedávno jsem se dostal k LCD TV Panasonic TX-L32C10. Ladil jsem nově puštěný Multiplex 2 z Černé Hory a v menu jsem objevil GPL licenci s odkazem na projekt am-linux. Stránky projektu nejsou moc upovídané, ale tak jako tak je přijemné vědět že se Linux dostáva i do TV masově známe značky.
Trošku jsem googloval a našel pár informací Panasonic Viera Series LCD TV a Open Source Software (OSS) stránky projektu http://www.am-linux.jp/
Exploring AI Integration in Zabbix with Gemini and WebMCP
-
When I first started working with Zabbix in banking and telecommunications
over a decade ago, the workflow was always the same: something breaks, an
aler...
před 6 dny

Žádné komentáře:
Okomentovat