Řešil jsem úpravu konfiguraku apache na AIXu. Admin serveru přenesl konfigurák z Windows a tak při otevření editorem vi, je místo Enter ^M :-( Jak soubor převést do unixu ?
dos2unix je obecně pěkně popsáno zde.
tr -d "\015\032" < file.conf > file.conf_new
P.S. Libore díky ...
Upgrading Fedora with Zabbix and Ansible
-
Fedora is a global open source project and Linux distribution that provides
a platform for innovation and collaboration. Its infrastructure is managed
by...
před 2 týdny

Žádné komentáře:
Okomentovat