Tento pamětni GC jsem si pořídíl jako připomenutí svých 250 nalezených keší. Nápad, si jej pořídit vznikl na Zvičinském Eventu, kde jsem si jej ochmatal u prodejce, který dorazil a posléze koupil na netu, kde byl levnejší. Xsavierovi jsem daroval jeho jubileum 100vku. Sprvu jsem svou 250ku vozil jen po Eventech, ale nakonec jsem ho vypustil na Hradě Vřešťov, tak pevně veřím že se nestratí a někam se dostane. Do blogu si to poznamenávám, protože včerejší kratičký vylet zaznamenal dvě nedávná bezvýznamná jubilea :-) Xsavier 100 a SmEjDiL 300.
Exploring AI Integration in Zabbix with Gemini and WebMCP
-
When I first started working with Zabbix in banking and telecommunications
over a decade ago, the workflow was always the same: something breaks, an
aler...
před 6 dny

Žádné komentáře:
Okomentovat